Drevené jaseňové schody

Ponúkame dostupné, rýchle a pohodlné riešenie. Našou špecializáciou je výroba drevených jaseňových schodov, ktoré sú vhodné do takmer akéhokoľvek interiéru v rodinných domoch, bytoch, na povalách či do podkrovia. A čo viac, schody dokážeme prispôsobiť vašej predstave a za exkluzívnu cenu na trhu. Potrebujete pomôcť? Sme tu pre vás.

Rozkliknite si typ schodiska

a nechajte si od nás zaslať konkrétnu cenovú ponuku

1 800 – 3 200 €

Orientačná cena

Vytvoriť dopyt

Jaseňové schody rovné

Vytvoriť dopyt

Jaseňové schody s dolným lomením

Vytvoriť dopyt

Jaseňové schody s horným lomením

Vytvoriť dopyt

Jaseňové schody do L

Vytvoriť dopyt

Jaseňové schody do U

Jaseňové drevo je tvrdé a v prípade schodiska prežije niekoľko generácií. Jaseňové schodisko vyrábame na zákazku, na milimeter presne podľa zadaných rozmerov v dopytovom formulári. Schody sú vždy zakončené jalovým schodom v rovine s hornou podlahou. Keďže ide o zákazkovú výrobu schodiska, môžeme dosiahnuť akýkoľvek tvar: dolný schod vyosený do oblúka, trojuholníka, podesty, spodnej bočnice, prípadne iné špeciálne zadanie ohľadom tvaru nie je prekážkou. Schody vyrábame ako s podstupnicami, tak aj bez. Schody z jaseňa a dubu sú v základnej cene spasované na dielni, čiže zložené a rozložené. Zákazníka potom už pri montáži nečaká žiadne prekvapenie.

Jaseňové schody s exkluzívnou cenovkou vďaka kombinácii dvoch faktorov

Máme vlastné sušiarne dreva, odkiaľ berieme jaseňové fošne. Nehľadíme na to, ako drevo vyrástlo a používame aj sukový materiál, vďaka ktorému drevo nevyzerá umelo. Jednotlivé fošne lepíme na priebežnú škárovku tak, aby CNC stroj vyrezal konkrétny kus s minimálnym prierezom a navyše vieme, že bočnice, ktoré sú opreté o stenu, nie je dôvod robiť pohľadové zo strany, kde sa dotýkajú steny. S tým už od začiatku počítame a práve vďaka tomu máme výrazne lacnejší vstupný materiál ako bežní stolári.

V základnej cene máme vymyslený dizajn schodiska, ktorý je čo najekonomickejší a neobsahuje drahé prvky, ako sú napríklad sústružené priečky.
Vďaka tomuto jednoduchému procesu sme schopní schody v rozloženom nenatrenom stave ponúkať v nižšej cene, ako iní stolári nakúpia materiál.

Schody v základe dodávame:

  • Na palete a v balíkoch
  • Bez povrchovej úpravy (nenatreté)
  • Bez montážneho návodu

Čo ďalšie pre vás ešte môžeme urobiť:

  • Zameranie
  • Vyhotovenie povrchovej úpravy (náter)
  • Montáž a inštaláciu schodiska

K zákazkovým schodom z jaseňa nie je v balení montážny návod. Avšak pri predaji bude montáž vysvetlená a v prípade problémov, je možnosť telefonickej pomoci, prípadne videohovoru cez našu whatsapp podporu. Pokiaľ si na montáž sami netrúfnete, je samozrejme možné objednať si u nás aj zostavenie a inštaláciu. Pre tých, ktorí potrebujú pomôcť s náterom, máme dostupné riešenie – ponúkame schody s už finálnym náterom olejovými farbami OsmoClou, ktoré sa používajú v nábytkárskom priemysle. Ak prestavujete svoju stavbu alebo domácnosť svojpomocne, naše kvalitné jasaňové schody sú pre Vás tým ideálnym produktom.