Drevené jaseňové schody s dvojitým lomením

Drevené jaseňové schody do tvaru U, čiže schody s dvojitým lomením, sú väčšinou využívané ako hlavné schody. Najčastejšie sa používajú do novostavieb, alebo zrubových domov. Tieto smrekové schody sú k dispozícii s podstupnicami aj bez podstupníc, iba s masívnym zábradlím. Jaseňové schody do U je možné vyrobiť v akejkoľvek šírke. Schodisko je možné mať aj širšie, v takom prípade sa medzi dve pravouhlé lomenia vkladá jeden schod navyše. K dispozícii je aj viac uhlov stúpania a rozmerov medzi jednotlivými schodmi.

Vysvetlivky

H Výška od podlahy k podlahe
h Výška od podlahy k stropu
C Hrúbka stropu (H-h=C)
B Dĺžka stavebného otvoru / dĺžka zastavanej plochy horného ramena

D Pôdorysná dĺžka zastavanej plochy dolného ramena
A Šírka stavebného otvoru
F Celková šírka schodiska
E Šírka ramena

Obrázok je iba ilustračný a slúži primárne
na správne zameranie vašej dispozície.

Nezáväzný dopytový formulár

Vážení zákazníci, prosíme vás, aby ste do nezáväzného formulára zadávali namerané, nie odhadované hodnoty, čím sa urýchli proces spracovania vašej žiadosti. V rámci cenovej ponuky dostanete aj cenovú ponuku na doplnkové služby: montáž a finálny náter schodiska, ktorú môžete využiť.

  Vaše meno a priezvisko*

  Váš kontaktný e-mail*

  Kontaktný telefón*

  Podstupnica*

  Typ zákruty*

  Mám stavebný otvor do L?*

  Hodnota H (cm)*

  cm

  Hodnota h (cm)*

  cm

  Hodnota C (cm)*

  cm

  Hodnota B (cm)*

  cm

  Hodnota D (cm)*

  cm

  Hodnota A (cm)*

  cm

  Hodnota F (cm)*

  cm

  Hodnota E (cm)*

  cm

  Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom spracovania nezáväznej objednávky. Pri spracovaní údajov sa riadime týmito pravidlami GDPR. Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA, na ktorú sa vzťahujú Privacy PolicyTerms of Service spoločnosti Google.

  Potrebujete pomôcť s nezáväznou objednávkou?

  Zavolajte na +420 606 804 930

  Som vám k dispozicií Po-Ne 8:00 – 19:00

  Hodnotenie našich zákazníkov 🤩

  Děkuji firmě pana Bystrého, za velmi dobrou komunikaci, absolutní vstřícnost a myslím i velmi zdařilou realizaci schodů.

  David Filip

  Výborná komunikace, schody byly rozložené a bez povrchové úpravy. Sestavení v jednom trvalo cca 2 dny. Díly do sebe pasovaly občas bylo třeba jen dobrousit souček, a jedenkrát 2-3 mm zbrousit. Jen se mě nechtějí znova rozdělávat a lepit 🙂

  Jakub Tulek

  Som nadmerne spokojný! Dodanie bolo rýchle. S firmou bolo možné skonzultivať aj najmenšie detaily. Sú nápomocný a pracujú vynikajúco. Schody sú krásne a bezchybné! Odporúčam každému.

  Andor Szabó
  Menu