Drevené jaseňové schody do tvaru L

Drevené jaseňové schody do tvaru L, alebo so stredovým lomením, sú ideálne na použitie do rohu miestnosti. Tento typ schodov je možné vyrobiť ako strmé mlynárske schody s vykrojenými schodnicami a jednoduchým zábradlím, tak ako veľké, široké a pohodlné hlavné schody s masívnym zábradlím medzi poschodiami domu. Tieto schody sú k dispozícii s podstupnicami aj bez podstupníc. Jaseňové schody do L je možné vyrobit v jakékoliv šířce.

Lomenie schodiska môže byť v ktoromkoľvek mieste. Umiestnenie lomenia na obrázku je iba ilustračné. Vždy záleží od vami nameraných hodnôt.

Vysvetlivky

H Výška od podlahy k podlahe
h Výška od podlahy k stropu
C Hrúbka stropu (H-h=C)
B Dĺžka stavebného otvoru

D Pôdorysná dĺžka zastavanej plochy
A Šírka stavebného otvoru
F Dĺžka zastavanej plochy dolného ramena
E Šírka ramena

Nezáväzný dopytový formulár

Vážení zákazníci, prosíme vás, aby ste do nezáväzného formulára zadávali namerané, nie odhadované hodnoty, čím sa urýchli proces spracovania vašej žiadosti. V rámci cenovej ponuky dostanete aj cenovú ponuku na doplnkové služby: montáž a finálny náter schodiska, ktorú môžete využiť.

  Vaše meno a priezvisko*

  Váš kontaktný e-mail*

  Kontaktný telefón*

  Podstupnica*

  Typ zákruty*

  Mám stavebný otvor do L?*

  Hodnota H (cm)*

  cm

  Hodnota h (cm)*

  cm

  Hodnota C (cm)*

  cm

  Hodnota B (cm)*

  cm

  Hodnota D (cm)*

  cm

  Hodnota A (cm)*

  cm

  Hodnota F (cm)*

  cm

  Hodnota E (cm)*

  cm

  Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom spracovania nezáväznej objednávky. Pri spracovaní údajov sa riadime týmito pravidlami GDPR. Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA, na ktorú sa vzťahujú Privacy PolicyTerms of Service spoločnosti Google.

  Potrebujete pomôcť s nezáväznou objednávkou?

  Zavolajte na +420 606 804 930

  Som vám k dispozicií Po-Ne 8:00 – 19:00

  Hodnotenie našich zákazníkov 🤩

  Děkuji firmě pana Bystrého, za velmi dobrou komunikaci, absolutní vstřícnost a myslím i velmi zdařilou realizaci schodů.

  David Filip

  Výborná komunikace, schody byly rozložené a bez povrchové úpravy. Sestavení v jednom trvalo cca 2 dny. Díly do sebe pasovaly občas bylo třeba jen dobrousit souček, a jedenkrát 2-3 mm zbrousit. Jen se mě nechtějí znova rozdělávat a lepit 🙂

  Jakub Tulek

  Som nadmerne spokojný! Dodanie bolo rýchle. S firmou bolo možné skonzultivať aj najmenšie detaily. Sú nápomocný a pracujú vynikajúco. Schody sú krásne a bezchybné! Odporúčam každému.

  Andor Szabó
  Menu