Drevené dubové schody

Ponúkame dostupné, rýchle a pohodlné riešenia. Našou špecializáciou je výroba dubových schodov, ktoré sú vhodné do takmer akéhokoľvek interiéru v rodinných domoch, bytoch, na povaly či do podkrovia. Dubové drevo je najtvrdšie drevo v našej ponuke a zaručene prežije niekoľko generácií. Stačí si len vybrať, objednať a schody máte do 3 týždňov doma. Potrebujete pomôcť? Sme tu pre vás.

Rozkliknite si typ schodiska

a nechajte si od nás zaslať konkrétnu cenovú ponuku

2 200 – 4 200 €

Orientačná cena

Vytvoriť dopyt

Dubové schody rovné

Vytvoriť dopyt

Dubové schody s dolným lomením

Vytvoriť dopyt

Dubové schody s horným lomením

Vytvoriť dopyt

Dubové schody do L

Vytvoriť dopyt

Dubové schody do U

Potrebujete schody minimálnych rozmerov alebo schody robustné, ktoré prepoja obytné poschodia? Máte náročné a nadštandardné požiadavky? Ani to pre nás nie je problém, pripravíme schody presne podľa vašich predstáv. Schody z jaseňa aj dubu sú v základnej cene spasované na dielni, čiže zložené a rozložené. Zákazníka potom už pri montáži nečaká žiadne prekvapenie.

Schody v základe dodávame:

  • Na palete a v balíkoch
  • Bez povrchovej úpravy (nenatreté)
  • Bez montážneho návodu

Čo ďalšie pre vás ešte môžeme urobiť:

  • Zameranie
  • Vyhotovenie povrchovej úpravy (náter)
  • Montáž a inštaláciu schodiska

K zákazkovým schodom z duba nie je v balení montážny návod. Avšak pri predaji bude montáž vysvetlená a v prípade problémov, je možnosť telefonickej pomoci, prípadne videohovoru cez našu whatsapp podporu. Pokiaľ si na montáž sami netrúfnete, je samozrejme možné objednať si u nás aj zostavenie a inštaláciu. Pre tých, ktorí potrebujú pomôcť s náterom, máme dostupné riešenie – ponúkame schody s už finálnym náterom olejovými farbami OsmoClou, ktoré sa používajú v nábytkárskom priemysle. Ak prestavujete svoju stavbu alebo domácnosť svojpomocne, naše kvalitné jasaňové schody sú pre Vás tým ideálnym produktom.

Menu