Drevené smrekové schody s dolným lomením

Drevené schody s dolným nábehom disponujú dolnou zákrutou, ktorá zaistí nástup na schodisko z boku. Tieto schody sa dajú vyrobiť aj s horným lomením. Tento typ schodov môže byť tiež vyrobený ako strmé mlynárske schody s vykrojenými schodnicami a jednoduchým zábradlím, tak aj ležérne, široké schody s miernym stúpaním a masívnym zábradlím ako hlavné schody spájajúce obytné poschodia. Smrekové schody s horným lomením sa vyrábajú v šírkach (rozmer E) 65 cm, 70 cm, 75 cm, 80 cm, 85 cm, 90 cm, 95 cm, schody z dubovéhojaseňového dreva je možné vyrobiť v akejkoľvek šírke.

Vysvetlivky

H Výška od podlahy k podlahe
h Výška od podlahy k stropu
C Hrúbka stropu (H-h=C)
B Dĺžka stavebného otvoru

D Pôdorysná dĺžka zastavanej plochy
A Šírka stavebného otvoru
F Dĺžka zastavanej plochy dolného ramena
E Šírka ramena

Obrázok je iba ilustračný a slúži primárne na správne zameranie vašej dispozície.

Nezáväzný dopytový formulár

Vzhľadom na veľké množstvo dopytov vás prosíme, aby ste do nezáväzného dopytového formulára zadávali zmerané, nie odhadnuté hodnoty a tým urýchlili proces spracovania vášho dopytu. Veľmi pekne ďakujeme za pochopenie.

V rámci nezáväzného dopytu bude vykalkulovaná aj cena za montáž a náter. Vy si môžete, ale tiež nemusíte objednať ako finálny náter, tak aj samotnú montáž.

  Vaše meno a priezvisko*

  Váš kontaktný e-mail*

  Kontaktný telefón*

  Podstupnica*

  Typ zákruty*

  Chcem kalkuláciu iba z tvrdého dreva?*

  Hodnota H (cm)*

  cm

  Hodnota h (cm)*

  cm

  Hodnota C (cm)*

  cm

  Hodnota B (cm)*

  cm

  Hodnota D (cm)*

  cm

  Hodnota A (cm)*

  cm

  Hodnota F (cm)*

  cm

  Hodnota E (cm)*

  cm

  Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom spracovania nezáväznej objednávky. Pri spracovaní údajov sa riadime týmito pravidlami GDPR. Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA, na ktorú sa vzťahujú Privacy PolicyTerms of Service spoločnosti Google.

  Potrebujete pomôcť s nezáväznou objednávkou?

  Zavolajte na +420 606 804 930

  Som vám k dispozicií Po-Ne 8:00 – 19:00

  Hodnotenie našich zákazníkov 🤩

  Děkuji firmě pana Bystrého, za velmi dobrou komunikaci, absolutní vstřícnost a myslím i velmi zdařilou realizaci schodů.

  David Filip

  Výborná komunikace, schody byly rozložené a bez povrchové úpravy. Sestavení v jednom trvalo cca 2 dny. Díly do sebe pasovaly občas bylo třeba jen dobrousit souček, a jedenkrát 2-3 mm zbrousit. Jen se mě nechtějí znova rozdělávat a lepit 🙂

  Jakub Tulek

  Som nadmerne spokojný! Dodanie bolo rýchle. S firmou bolo možné skonzultivať aj najmenšie detaily. Sú nápomocný a pracujú vynikajúco. Schody sú krásne a bezchybné! Odporúčam každému.

  Andor Szabó
  Menu