Naše služby

Ponúkame individuálny prístup ku každej realizácii dreveného schodiska. Kvalita materiálov a precíznosť výroby je pre nás jasný cieľ, vďaka ktorému sa naše schodiská tešia úspechu a uznaniu na európskom trhu.

Kvalitné materiály

Kvalitné materiály

Spoľahlivá realizácia

Schody Bystrý zaměření schodů

Zameranie dispozície
pre nové schodisko

Vychádzame z našich dlhoročných skúseností načerpaných pri realizácii drevených schodísk, vďaka ktorým môžeme teraz navrhnúť technické riešenie aj pre váš projekt. Už nás málokedy niečo prekvapí, ale vyriešiť dokážeme všetko. Neviete si rady so zameraním a chcete si byť istí správnosťou hodnôt? Obráťte sa na nás a zameranie vykonáme za Vás.

Montážne práce

Netrúfnete si na montáž dreveného schodiska a radšej by ste ju zverili nám? Našich montážnych technikov už len tak niečo neprekvapí a schodisko by zvládli zostaviť snáď aj poslepiačky. Náš prístup je priateľský, odborný a profesionálny. Na tom si zakladáme.

Schody Bystrý montáž
Schody Bystrý barva a štětec

Finálny náter schodiska

Chcete drevené schodisko pripraviť od A do Z? Využite našu službu a schodisko Vám dodáme už ošetrené finálnym náterom. Tým urýchlite celú montáž a schody budete môcť začať používať o niečo skôr.

Menu